Technik automatyk / elektryk
  • Drzewce
lubelskie, Drzewce, lubelskie, Polska
Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac elektrycznych w zainstalowanych urządzeniach i maszynach
  • Przeprowadzanie planowanych konserwacji, przeglądów i remontów oraz działań profilaktycznych mających zapobiegać występowaniu awarii
  • Weryfikacja poprawności działania czujników, układów sterowania i sygnalizacji
  • Analiza i nadzór nad pracą urządzeń oraz maszyn- monitorowanie ich sprawności, raportowanie zdarzeń i usterek
  • Analiza schematów elektrycznych i automatycznych
  • Podłączanie/ odłączanie/ wymiana oraz konfiguracja urządzeń i aparatów elektrotechnicznych oraz elementów AKPiA takich jak: silniki elektryczne, falowniki, soft-starty, czujniki, sterowniki plc, wyłączniki, itp.
  • Raportowanie wykonanych prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne (elektryk, elektroautomatyk, elektrotechnik, mechatronik)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych oraz automatycznych
  • Posiadanie uprawnień SEP kat E do 1 kV
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Doświadczenie zawodowe w układach automatyki

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przyjaznym, zgranym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną i inne atrakcyjne benefity

  • Praca lubelskie
  • Elektryk lubelskie
  • Elektryk Opole Lubelskie
  • Technik Opole Lubelskie
  • Technik lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941