Technik Automatyk
  • Płońsk
Płońsk, Płońsk, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Witaj w świecie, gdzie technologia staje się magią, a automatyzacja to klucz do sukcesu! Dołącz do firmy, która nie boi się wyzwań i od lat jest liderem w swojej branży, wprowadzając najnowsze innowacje i technologie, które przekształcają nasz przemysł.

Oczekujemy

  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne o kierunku Automatyka, Elektronika,
    Mechatronika
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ( Automatyk, Instalator,
    Elektromonter, Elektrotechnik itp.
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, budowy maszyn ułatwiająca
    pracę z konkretnymi maszynami w środowisku produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu układów sterowania maszyn, systemów bezpieczeństwa funkcjonalnego,
    sterowania i kontrolowania pracy napędów.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytanie i modyfikowanie
    dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowa o prace ( bezpośrednio z naszym klientem) (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na rok)
  • Praca stacjonarna, w systemie 4-brygadowym.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Zadania

  • Realizowanie działań prewencyjnych / remontowych / modernizacyjnych na układach,
    komponentach sterowania i automatyki maszyn produkcyjnych
  • Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego w zakresie układów
    sterowania maszyn oraz techniki napędowej, zgodnie z obowiązującymi standardami,
    wymogami bezpieczeństwa i jakości
  • Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów
  • Propagowanie wiedzy i prowadzenie szkoleń dla kadry techniczno-operacyjnej , zwiększanie
    kompetencji zarówno swoich jak i pozostałych grup techniczno-operacyjnych
  • Wsparcie i weryfikowanie wykonawcze wdrażanych nowych inwestycji na zakładzie jak
    również kontrola dokonywanych modernizacji.
  • Dokonywanie prostych modernizacji i tworzenie nowych układów sterowania,
    rozbudowywanie funkcjonalności, wdrażanie pomysłów oszczędnościowych i rozwojowych
    dla Fabryki
  • Diagnostyka i naprawa układów sterowania w oparciu o wszystkie dostępne i znane metody
    diagnostyczno-pomiarowe.

  • Praca Płońsk
  • Technik Płońsk
  • Technik płoński
  • Płońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851