Technik Automatyk
  • Ostróda
Ostróda, Ostróda, warmińsko-mazurskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik automatyk

Lokalizacja: Ostróda

Zakres obowiązków:

  • usuwanie bieżących awarii
  • zapewnienie ciągłości pracy procesu produkcji
  • udział we wdrażaniu działań prewencyjnych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw i konserwacji parku maszynowego
  • udział w procesach modernizacji, optymalizacji produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • aktualne uprawnienia SEP
  • znajomość technologii, naprawy maszyn i urządzeń
  • znajomość zasad i przepisów BHP
  • znajomość dokumentacji technicznej
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale technicznym/utrzymania ruchu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + dodatek premiowy + dodatek za zmianę nocną
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatne posiłki, zniżki na firmowe produkty, firmowa biblioteka, kawa / herbata, parking dla pracowników, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, program rekomendacji pracowników, możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

  • Praca Ostróda
  • Technik Ostróda
  • Ostróda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584