TECHNIK ANALITYK DS. BADAŃ WODY
  • Janów Lubelski
Janów Lubelski, Janów Lubelski, lubelskie, Polska
CT-CARD SP. Z O.O.
25. 4. 2024

Nasza firma to 30 letnie doświadczenie poparte licznymi referencjami. Dostarczamy naszym klientom wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu oparte na chemii technicznej. CT-CARD to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów. Poznaj nas! Zapraszamy na: https://ct-card.pl/ oraz https://www.facebook.com/ctcardspzoo/

Obowiązki

Wymagania

  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność samodzielnego działania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Oferta skierowana do studentów ostatniego roku lub absolwentów studiów wyższych chemicznych lub pokrewnych
  • Prawo jazdy B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowę zlecenie w prężnie działającej firmie z długoletnią tradycją.
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy

  • Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów - CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim

  • Praca Janów Lubelski
  • Technik Janów Lubelski
  • Janów Lubelski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228