Technik
  • Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
Technik
mazowieckie, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15, mazowieckie, Polska
Celon Pharma S.A.
8. 6. 2024

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Dużym atutem Celon Pharma S.A. jest silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala nam tworzyć zupełnie nowe klasy skutecznych leków. Dział badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców, spośród których 1/3  posiada tytuł doktora biologii molekularnej, farmacji lub chemii.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!
Opis stanowiska

  • Wykonywanie powierzonych przez przełożonych zadań wynikających z pracy laboratorium
  • Przygotowywanie buforów i mediów hodowlanych
  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych zgodnie z obowiązującą dokumentacją, nadzór nad ich eksploatacją, zgłaszanie awarii
  • Dbanie o dostępność odczynników i materiałów zużywalnych w laboratoriach, kontrola zamówień i stanów magazynowych
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • Dbałość o zachowanie standardów BHP
  • Dbanie o czystość przestrzeni laboratoryjnych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie programu Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Udział w realizacji innowacyjnych projektów badawczych, których celem jest rozwój i wprowadzenie nowych leków
  • Brak rutyny w codziennej pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne, rozwijające się środowisko pracy
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (m.in.: opieka medyczna, pakiet sportowy, ZFŚS)

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080