Technik
  • Brzeg Dolny
Technik
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Technik

technik-2

Obowiązki

  • nadzór nad gospodarką odpadową wydziału
  • przygotowywanie próbek reklamowych i wysyłek małogabarytowych
  • nadzór nad pojazdami wydziałowymi
  • drobne prace magazynowe
  • obsługa programów SAP, Word, Excel itp.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • atrakcyjny system premiowy
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość odbycia szkoleń zawodowych i podnoszenia kwalifikacji
  • dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne
  • siłownia i boisko na terenie zakładu

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Technik Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080