Techniczny Kierownik Produktu / Techniczna Kierowniczka Produktu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
20. 10. 2024

W COI nie mamy owocowych czwartków, za to zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i dbamy o dobrą atmosferę pracy. W dodatku robimy coś ważnego: budujemy systemy, które ułatwiają korzystanie z usług publicznych. Jesteśmy „tymi od mObywatela”. Ty też możesz mieć m.in. w nim swój udział!

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z zespołem deweloperskim nad rozwojem i utrzymaniem produktu
  • Analizowanie potrzeb biznesowych i przekształcanie ich w wymagania oraz User Stories / zadania dla zespołów deweloperskich
  • Ścisła współpraca z analitykami systemowymi, UX/UI designerami, badaczami oraz innymi product ownerami
  • Budowanie backlogu produktu oraz nadawanie odpowiednich priorytetów z uwzględnieniem wizji, celów produktu i zespołu
  • Komunikacja z interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań oraz w celu zdobywania opinii i informacji zwrotnej w ramach prac zespołu wytwórczego
  • Dbanie o wysoką jakość wdrażanych rozwiązań oraz ciągłą pracę nad poprawą ich użyteczności
  • Aktywne testowanie wdrażanych rozwiązań oraz ścisła współpraca z zespołem testerskim
  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami w organizacji, w szczególności Product Managerami, Analitykami biznesowymi oraz systemowymi, Projektantami UX/UI/Design System, Badaczami
  • Aktywne budowanie kultury agile w organizacji poprzez komunikowanie wzorców rynkowych oraz dobrych praktyk
  • Wsparcie Właściciela Biznesowego i Product Managera w tworzeniu wizji oraz road mapy poszczególnych systemów i aplikacji.
  • Zarządzanie inicjatywami projektowymi pozostającymi we właściwości DepartamentuRealizacja innych zadań powierzonych przez przełożonego, nie ujętych powyżej, a wynikających ze specyfiki pracy i/lub posiadanych kwalifikacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych produktów IT w obszarze software development
  • Doświadczenie w pracy w roli Product Ownera lub Kierownika Projektu z zespołem deweloperskim
  • Sprawne zarządzanie backlogiem produktu (wraz ze zrozumieniem technicznych aspektów zadań zlecanych zespołowi deweloperskiemu)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne na płaszczyźnie biznesowej oraz technicznej
  • Umiejętność definiowania funkcji produktu i ustalania wymagań (przeprowadzenia fazy discovery)
  • Znajomość SCRUM i Agile
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Jira i Confluence
  • Dobre zarządzanie czasem oraz wieloma zadaniami jednocześnie

To oferujemy

  • pracę w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę [15 000 – 17 000 PLN brutto​
  • praca w modelu hybrydowym, oznacza to, że przez 1-2 dni w tygodniu pracujemy z biura, a pozostałe dni zdalnie
  • nowoczesne i komfortowe biuro blisko Dworca Zachodniego
  • system rezerwacji miejsc parkingowych dla pracowników
  • elastyczne godziny pracy, zaczynasz między 7:00 a 10:00
  • możliwość wyjścia w ciągu pracy, dzięki systemowi szybkich wyjść prywatnych
  • szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych
  • możliwość ubiegania się o dofinansowanie do studiów
  • możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach – zmieniaj projekty, nie firmę
  • pracę z ludźmi z różnymi kompetencjami, świetną ekspertyzą i szczerą pasją, szansa na naukę, rozwój i wymianę doświadczeń
  • panuje u nas atmosfera wzajemnego wsparcia, mówimy sobie po imieniu
  • w biurze możesz pracować razem ze swoim czworonożnym przyjacielem ?
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • premie uznaniowe
  • dofinansowanie do wakacji „wczasy pod gruszą”
  • nagroda jubileuszowa po 5, 10 i 15 latach pracy
  • dodatkowy, płatny czterotygodniowy urlop po trzech latach pracy w COI
  • dodatkowy, płatny dzień wolny z okazji urodzin
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do okularów (600 zł na zakup okularów, 300 zł na wymianę szkieł )
  • 2 dni w roku do wykorzystania na wolontariat
  • wyprawka dla noworodka
  • platforma wellbeingowa - helping hand

  • Praca Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776