Technical Writer (Electronics)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
EBS Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Szukamy osoby, która jest gotowa na nowe wyzwania i posiada wiedzę z zakresu elektroniki.

Jeśli chcesz przyczynić się do tworzenia inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa, nie zwlekaj! Wyślij nam swoje CV - czekamy na Ciebie w EBS!

Zadania:

  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji obsługi urządzeń elektronicznych oraz aplikacji dla użytkowników końcowych i instalatorów.
  • Testowanie urządzeń i aplikacji w celu stworzenia niezbędnej dokumentacji.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby wewnętrzne.
  • Tworzenie grafik i schematów.
  • Koordynacja procesu tłumaczeń oraz utrzymywanie dokumentacji w kilku wersjach językowych.
  • Wsparcie w pracach wewnętrznych działu R&D.
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach realizacji projektów przekrojowych.

Wymagania:

  • Chęć uczenia się i skrupulatność w pracy.
  • Wiedza z zakresu elektroniki.
  • Umiejętność redagowania tekstów technicznych i dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji.
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word.
  • Mile widziana znajomość programów graficznych i/lub wektorowych, takich jak Gimp czy Inkscape.
  • Kreatywność oraz wysoko rozwinięta umiejętność pozyskiwania szczegółowych informacji i treści.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (UoP).
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Praca u lidera w branży bezpieczeństwa o globalnym zasięgu.
  • Hybrydowy model pracy: 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie.
  • Międzynarodowe środowisko i codzienne korzystanie z języka angielskiego.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, coroczny budżet na rozwój zawodowy.
  • Realny wpływ na decyzje i kierunki rozwoju firmy.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584