Technical Specialist with German
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
EduExpress Sp. z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Jeżeli:
- Znasz biegle język Angielski (min. B2)
- Znasz biegle język Niemiecki (min. C1)
- Masz doświadczenie w sprzedaży lub wsparciu technicznym (preferowane osoby z doświadczeniem IT sales, Tech Support)
- Znasz produkty Microsoft/Cloud
- Potrafisz prezentować, szczególnie w kontekście spotkań na platformie MS Teams
- Otwartość do pracy zespołowej
- Potrafisz szybko się uczyć (obowiązkowa bezpłatna certyfikacja)
- Jesteś osobą komunikatywną oraz otwartą na kontakt z klientem
- Pasjonujesz się technologią, śledzisz nowinki technologiczne.
Zadania:
- Rozwiązywanie problemów klientów
- Demonstracja produktów (365 + Azure + cloud solutions)
- Praca na ticketach
- Prowadzenie spotkań z klientami
- Ustalanie spotkań z zespołem SAS w trudnych przypadkach
- Prezentowanie rozwiązań
- Praca administracyjna
- Ciągłe doszkalanie się (6 certyfikatów Microsoftu w ciągu 6 miesięcy)
- Utrzymywanie wysokiej responsywności względem klientów
Co dostaniesz w zamian:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
- Premię za wyniki
- Możliwości rozwoju (certyfikaty)
- Wsparcie merytoryczne
- Możliwość pracy zdalnej (w okresie wdrożenia - 1 dzień w tygodniu, po wdrożeniu -2 dni w tygodniu)
- Praca w środowisku międzynarodowym
- Feedback

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544