Technical Sales Manager (branża rafineryjna) / FCC Technical Sales Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ER Group
10. 9. 2024

Dla naszego klienta, międzynarodowego dostawcy innowacyjnych produktów i technologii dla branży chemicznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Technical Sales Manager

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami rafinerii ropy naftowej
  • Wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie właściwości produktów oraz zarządzanie wymaganiami technicznymi klientów
  • Regularne wizyty w rafineriach w celu udzielania wsparcia technicznego
  • Przeprowadzanie szkolenie dla klientów w zakresie najnowszych technologii i produktów dostępnych w portfolio
  • Zapewnianie wsparcia na miejscu oraz zdalnie, podczas testów przeprowadzanych przez klientów w celu pełnego wykorzystania potencjału produktów
  • Wspieranie zespołu sprzedażowego w technicznych aspektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek
  • Bliska współpraca z zespołami Marketingu i R&D przy opracowywaniu i realizacji strategii technicznej i komercyjnej
  • Raportowanie do Dyrektora ds. Obsługi Technicznej

Pracodawca oczekuje:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży rafineryjnej
  • Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie C1
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii chemicznej lub pokrewnej
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (około 50% czasu pracy) w przydzielonym obszarze
  • Umiejętność budowania silnych relacji biznesowych
  • Proaktywna postawa i umiejętność zarządzania zmianą

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatkowy, klarowny system premiowy
  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do urlopu i kursów językowych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie o globalnym zasięgu
  • Koszty podróży służbowych w całości pokrywane przez pracodawcę

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536