Technical Sales Engineer
  • Warszawa, ul. Jutrzenki 118
mazowieckie, Warszawa, ul. Jutrzenki 118, mazowieckie, Polska
ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.,

poszukujemy osoby na stanowisko

w Pionie Systemu Dozoru Elektronicznego
Zakres obowiązków:

  • Praca przedsprzedażowa i wsparcie techniczne dla klientów
  • Wycena i przygotowywanie ofert handlowych
  • Prezentacje techniczne i dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami

Kwalifikacje:

  • Wiedza IT: hardware, sieci komputerowe, wirtualizacja, software
  • Umiejętność negocjacji i ofertowania
  • Dobra organizacja pracy, etykieta biznesowa
  • Znajomość MS Office, języka angielskiego
  • Komunikatywność, gotowość do podróży

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, zainteresowanie nowymi technologiami (IoT)
  • Doświadczenie w handlu technicznym
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Stabilność w pracach nad nowymi rozwiązaniami
  • Bezpośrednie wsparcie kierownictwa, rozwój zawodowy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet medyczny, benefity (Multisport, fundusz wypoczynkowy, PPK)
  • Dobrą atmosferę i możliwość ciągłego rozwoju
  • Autonomię w realizacji zadań

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370