Technical Product Manager (SD-X)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
T-Mobile Polska S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie nowych produktów oraz zarządzanie aktualnym portfolio produktowym
  • Tworzenie technicznej architektury proponowanych produktów
  • Dobór odpowiedniej technologii
  • Współpraca z dostawcami technologii
  • Wspieranie działań marketingowych przy przygotowywaniu materiałów komunikacyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy, grupą Deutsche Telekom i partnerami zewnętrznymi

Oferujemy:

Nasz zespół zajmuje się wdrażaniem i rozwojem nowoczesnych usług wykorzystujących rozwiązania softwarowego zarządzania (Software Define) dla rozwiązań, sieci WAN, LAN oraz zdalnego dostępu do zasobów sieciowych od T-Mobile dla rynku biznesowego (B2B)

Pracujemy w oparciu o podejście Agile, w niewielkim (7-9 osób) zespole otwartym na nowych pracowników, który aktywnie współpracuje z wieloma jednostkami w firmie (Sprzedaż, Obsługa Klienta, Technika, IT). Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą wydajność i bezpieczeństwo sieci u naszych Klientów.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności produktowe i biznesowe, tworzyć produkty bazujące na najnowszych technologiach oraz wpływać na innowacyjność gospodarki - koniecznie dołącz do #TeamMagenta! ?

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Analiza CV
  2. Spotkanie z Rekruterem
  3. Spotkanie z Managerem
  4. Witaj w T-Mobile :)

Wymagania:

Wymagania:

  • Znajomość technologii służących do wdrażania sieci WAN, LAN, zdalnego dostępu
  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów w oparciu o wysoko zaawansowane technologie
  • Orientacja na cel i szukanie najlepszych rozwiązań
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami i projektami
  • Umiejętność prezentacji produktów i zmian produktowych wewnątrz organizacji
  • Doświadczenie we współpracy z działem sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie (B2+)

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży telekomunikacyjnej lub firmach consultingowych

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521