Technical Presales Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Hays Poland
8. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188469

Dla jednego z naszych klientów, prężnie rozwijającej się organizacji, która jest dostawcą najnowszych rozwiązań technologicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technical Presales Engineer.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Prowadzenie spotkań z klientami, Działem Handlowym oraz Działem Technologicznym w celu zrozumienia ich potrzeb oraz dostosowania odpowiednich rozwiązań do potrzeb
  • Wsparcie Działu Handlowego w procesie sprzedaży wypracowanego rozwiązania.
  • Tworzenie części technicznych ofert handlowych.
  • Nawiązywanie kontaktów z producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych ze składowaniem i zabezpieczaniem danych (macierze dyskowe, replikacja danych, backup itd.).
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu serwerowego.
  • Znajomość podstaw funkcjonowania i różnic między systemami operacyjnymi klasy Unix, Linux i Windows.
  • Znajomość podstaw funkcjonowania sieci komputerowych.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.
Oferta:
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca w modelu hybrydowym (2x HO w tygodniu)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz nauki języków obcych
  • Platforma benefitowa

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584