Technical Customer Support with German
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Concentrix
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

- Udzielanie wsparcia klientów w zakresie instalacji i obsługi kamer bezpieczeństwa

- Odpowiadanie na pytania klientów - telefon/ czat/ e-mail

- Wprowadzanie danych do systemu

Nasze oczekiwania:

- Znajomość języka niemieckiego B2/C1

- Otwartość w relacjach z klientami

- Umiejętność swobodnej komunikacji przez telefon

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

- Pół roku doświadczenia w obsłudze kilenta lub w obszarze nowych technologii

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełen etat

- Wynagrodzenie w wysokości 7500 zł brutto

- Praca w systemie zmianowym 8 godzin dziennie (zmiany między 9:00 – 19.00)

- Rzetelne przygotowanie do pracy

- Praca w nowym komfortowym biurze w Katowicach

- Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289