Technical Application Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1189298

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Lokalizacja: Warszawa, Rondo ONZBranża: finansowa / leasingowaRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: długoterminowa (pierwszy kontrakt na 12 miesięcy)Stawka: 110-135 PLN/h netto + VATStart date: ASAPGodziny pracy: standardowePraca zdalna: praca w modelu hybrydowym 3 dni z biura w Warszawie przy Rondzie ONZZespół: składa się z 8 osób, w tym kilku Technical Application Managerów

Czym będziesz się zajmował:
Zarządzanie strategią aplikacji:

  • Wsparcie Business Application Managerów (FAO) w formułowaniu i komunikowaniu strategii technicznej aplikacji, zgodnej z założeniami Enterprise Architect (EA)
  • Pełnienie roli łącznika technicznego w celu ułatwienia współpracy międzykomunalnej jednostek biznesowych i IT
  • Ciągłe badanie obecnych i pojawiających się technologii i proponowanie zmian w razie potrzeby
  • Identyfikację możliwości automatyzacji (analiza OpEx i działania następcze)
  • Koordynacja i nadzór nad testami penetracyjnymi i wydajnościowymi naszych produktów i systemów
  • Współpraca z rolami IT centralnie/lokalnie (np.
  • Solution Architect i Enterprise Architect)

Zarządzanie dokumentacją techniczną aplikacji:
  • Proaktywna aktualizacja centralnego repozytorium systemu (np. LeanIX)
  • Weryfikacja Release Notes / CAB Instructions
  • Posiadanie i zarządzanie Service Card (jako warunek konieczny do przekazania czegoś do Application Management Service)
  • Zapewnienie aktualnych i kompletnych Instrukcji AMS
  • Posiadanie i zarządzanie innymi dokumentami związanymi z zarządzaną aplikacją
  • Techniczne zarządzanie aplikacją zgodnie ze wszystkimi wewnętrznymi regulacjami/procesami
  • Wdrażanie nowych wersji na środowiskach testowych
  • Analizowanie istniejących aplikacji i systemów w celu określenia potrzebnych modyfikacji i/lub ulepszeń
  • Odpowiedzialność za optymalizacje techniczne w razie potrzeby, analiza konieczności
  • Zapewnienie jakości dostarczania wersji (np. świadomość problemów z jakością oprogramowania lub opóźnień w dostawach itp.)
  • Zapewnienie realizacji procesu Access and Identity Management (recertyfikacja, koncepcja ról systemowych, repozytorium ról systemowych, dokument Authorization Concept, repozytorium uprawnień systemowych, zarządzanie użytkownikami środowisk testowych) - zapewnienie jakości i dokładności

Zarządzanie wnioskami o zmianę:
  • Aktywna rola w procesie zarządzania zmianą (np. CAB), pełnienie roli Koordynatora Zmiany, wprowadzanie zmian w zgodzie z AMS
  • Ocena tematów biznesowych i rewizja procedur operacyjnych w celu zidentyfikowania potencjalnych ulepszeń przydzielonych aplikacji
  • Wdrażanie nowych funkcji poprzez wybór właściwych metod implementacji i zapewnienie, że standardy architektoniczne są uwzględnione

Co otrzymasz:
  • Możliwość długofalowej współpracy dla zagranicznego klienta z branży finansowej
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych przewodnich klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu systemami w roli technicznego opiekuna aplikacji (Technical Application Manager / System Administrator)
  • Doświadczenie z systemami Linux/Unix – wymagana wiedza (praca w terminalu, obsługa podstawowych poleceń systemu, obsługa edytora ‘vi’ lub podobnego, skrypty bash…)
  • Znajomść RedHat Jboss EAP / WildFly
  • Znajomość Tomcat – na poziomie podstawowym
  • Znajomość języka SQL i baz danych Oracle – minimum na poziomie podstawowym
  • Podstawowa znajomość Windows Server
  • Znajomość IIS (Internet Information Services)
  • Zagadnienia sieciowe – podstawowa znajomość
  • Znajomość narzędzi GitHub, Concourse, Postman, Splunk, Jira, Confluence
  • Mile widziana znajomość technologii chmurowych (np. AWS)
  • Znajomość metodologii ITIL
  • Samodzielność i doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Otwarta postawa, orientacja na rozwiązania i odpowiedzialność end-to-end, zorientowanie na biznes
  • Wymagane zaświadczenie o niekaralności (na późniejszym etapie procesu rekrutacyjnego)
  • Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym / finansowym
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2+ (regularna współpraca z centralną w Niemczech)

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – 1-2 spotkania online (czasami drugie spotkanie odbywa się w biurze Klienta)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662