Tech Support
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
VirtualCar360 sp. z o.o.
23. 5. 2024

Szukamy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Customer Support Specialist, która dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższego poziomu wsparcia dla naszych klientów w celu uzyskania najlepszych efektów wykorzystania narzedzi VirtualCar360. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym punktem kontaktu dla klientów, pomagając im rozwiązywać problemy i maksymalizować korzyści z korzystania z naszych produktów.

Główne obowiązki:

  • Odbieranie i obsługa zapytań klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, e-mail).
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez klientów.
  • Udzielanie informacji na temat produktów i usług VirtualCar360.
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji wsparcia technicznego.
  • Współpraca z zespołem technicznym w celu szybkiego rozwiązywania zgłoszeń klientów.
  • Identyfikowanie i zgłaszanie powtarzających się problemów oraz proponowanie usprawnień.
  • Współpraca z klientami celem uzyskania najlepszego efektu korzystając z produktów VirtualCar360
  • Weryfikacja efektów uzyskiwanych przez klientów
  • Udział we wdrożeniach klientów w zakresie prowadzenia szkoleń, tworzenia kont, tworzenia raportów
  • Monitorowanie satysfakcji klientów i zbieranie opinii na temat usług.
  • Drobne prace graficzne z wykorzystaniem PhotoShop lub Ilustrator

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale wsparcia klienta, najlepiej w branży technologicznej.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Zmysł estetyczny i umiejętność oceny jakości zdjęć pojazdów.
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Zainteresowanie technologią, fotografią i samochodami będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość programów PhotoShop lub Ilustrator będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

•Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu.

•Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.

•Przyjazne środowisko pracy i zgrany zespół.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157