Tech Recruiter (RPO Contractor)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Bee Talents
2. 10. 2024

Nazywamy się Bee Talents i od ośmiu lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Chcemy być firmą, która ma globalny wpływ na branżę technologiczną - zmieniać świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”.

Lata doświadczenia w branży IT nauczyły nas, że w ciągu roku występują okresy, gdy zapotrzebowanie na rekrutacje ze strony naszych klientów gwałtownie rośnie. Chcemy być gotowi, aby reagować na te potrzeby szybko i skutecznie. Dlatego zapraszamy do współpracy kontraktowej doświadczonych rekruterów IT, którzy pod marką Bee Talents będą realizować projekty w modelu RPO. Współpraca ta będzie odbywać się na czas określony, czyli na czas trwania danego projektu, zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy.

Model RPO (Recruitment Process Outsourcing) oznacza pracę bezpośrednio z klientem w jego wewnętrznych strukturach przy zachowaniu standardów pracy Bee Talents. Zakres współpracy różni się w zależności od klienta. Zwykle jest to rekrutacja end to end, ale czasami koncentrujemy się na wybranych elementach procesu rekrutacyjnego. Często nasze wsparcie obejmuje także procesy HR-owe.

Do tej pory pracowaliśmy m.in. zAllegro, Affirm, OLX, Visa, Brainly, Netguru, PGS, Discovery, T-Mobile, Heineken, Nordcloud, Playtika, Inovo, T-Pay, mElements i z około 150 innymi Partnerami!

Co oznacza współpraca w Bee Talents?

  • Bardzo intensywny rozwój w zakresie prowadzenia projektów rekrutacyjnych. Pracujesz dla jednego Partnera, przez co możesz skupić się na procesie, poznać kulturę organizacyjną i być partnerem oraz doradcą. Przed podjęciem współpracy otrzymasz od nas pełny opis i zakres projektu.
  • Bliską współpracę z jednym z naszych klientów i reprezentowanie Bee Talents dbając o najwyższą jakość usług rekrutacyjnych. Większość naszych klientów to korporacje, lub duże organizacje, ale zdarza nam się też pracować z mniejszymi firmami i start-upami.
  • Dostęp do narzędzi, procesów i sprawdzonych standardów, które pozwalają nam z sukcesem realizować cele klienta. Już od początku współpracy ustalamy konkretne oczekiwania.
  • Lubimy się uczyć i lubimy różnorodność. Współpracując z Bee Talents możesz mieć okazję poznania wiele typów organizacji, ról i produktów. W razie potrzeby gwarantujemy bliską współpracę z doświadczonym Team Leaderem, który będzie służył wsparciem i pomocą np. przy analizie danych rekrutacyjnych, planowaniu strategii działań czy komunikacji z klientem.

Czego oczekujemy?

  • Poszukujemy rekruterów z doświadczeniem 3-4 letnim w prowadzeniu rekrutacji IT, najlepiej dla więcej niż jednej organizacji bądź agencji rekrutacyjnej. Oczekujemy samodzielności, umiejętności prowadzenia procesów rekrutacyjnych end to end (od sourcingu do ofertowania) oraz bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych. W zależności od projektu potrzebna będzie także płynna znajomość języka angielskiego.
  • We współpracy kontraktorskiej będziemy liczyć na Twój ownership i umiejętność planowania pracy oraz nastawienie na rezultaty. Wynika to z elastycznego i samodzielnego charakteru naszej współpracy – będziesz działać z dużą autonomią. Konieczne jest jednak przestrzeganie standardów pracy, które wyznaczamy w Bee Talents, oraz tych ustalonych przez klienta.
  • W komunikacji cenimy szczerość i proaktywność. Stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość naszych działań, dlatego zależy nam na umiejętności analizowania i prezentowania danych, wyciągania wniosków, ale też “lekkim piórze” w tworzeniu personalizowanych wiadomości i ogłoszeń.

Twoje ogólne zadania:

  • Doskonałe poznanie klienta, jego organizacji, kultury firmy i wartości, jakimi się kieruje. To proces, który rozpoczynamy na kick-offie, ale trwa, aż do końca współpracy.
  • Research i sourcing, czyli szukanie i kontakt z potencjalnymi kandydatami przy użyciu różnorodnych narzędzi.
  • Pisanie ogłoszeń, feedbacków oraz sporej liczby spersonalizowanych wiadomości i maili.
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z programistami, project managerami, product ownerami czy testerami, w tym wstępna ocena umiejętności technicznych.
  • Wspieranie kandydatów i klienta w trakcie całego procesu rekrutacyjnego. Dla obu stron będziesz osobą ekspercką do której mogą się zwrócić z jakimikolwiek wątpliwościami.

Co oferujemy?

  • Współpracę na czas określony, w zależności od projektu między 3 a 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia. W oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie.
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej. Godziny pracy muszą jednak umożliwiać sprawną współpracę z zespołem klienta, co czasami oznacza spotkania w US tz. Mogą się również zdarzyć wyjazdy w delegacje.
  • Premię za utrzymanie kontraktu zgodnie z umową i dodatkową za jego przedłużenie.
  • Płatne dni wolne w wymiarze 2 dni naliczanych po każdym przepracowanym miesiącu.
  • Onboarding, który pozwoli Ci zrozumieć nasze metody pracy i nasze standardy.
  • Dostęp do narzędzi rekrutacyjnych (LinkedIn RPS, Lever) lub narzędzi klienta.
  • Opcjonalnie sprzęt potrzebny do pracy - MacBook Air oraz służbowy telefon.
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe doświadczonych rekruterów.

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

  • Po przesłaniu do nas CV możesz liczyć na feedback. Odpowiadamy zawsze, niezależnie od tego, jaka jest to odpowiedź.

  • Etap 1: 45-minutowa rozmowa na Google Meets, podczas której porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach oraz odpowiemy na Twoje pytania dotyczące współpracy z Bee Talents. Być może już na tym etapie będziemy mogli przedstawić opis potencjalnego projektu. Na rozmowie może pojawić się także krótkie zadanie sourcingowe.
  • Etap 2: Ok. 20-minutowa rozmowa z naszym CEO, Maćkiem Mazurkiem. Będzie to okazja do upewnienia się, że nasza wizja współpracy jest spójna i że jesteś gotowy/a na wyzwania, które przed Tobą stoją.
  • Etap 3: Zebranie referencji. Dzięki temu uzyskamy pełniejszy kontekst i obraz Twojego doświadczenia. Lepiej też dobierzemy dla Ciebie projekt.

Dołącz do nas i wspólnie z Bee Talents zmieniaj świat rekrutacji IT!

Jeśli cenisz sobie elastyczność i samodzielność, ta współpraca jest dla Ciebie. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116