Tech Lead (Java)
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
Decerto
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoja rola i projekt:

Praca w zespole scrumowym, nad rozwojem aplikacji ubezpieczeniowych.

Szukamy doświadczonego Tech Leada posiadającego doświadczenie w pracy z Klientem / Biznesem. Osoby, która lubi nadzorować i współtworzyć architekturę oraz chciałaby nieco odejść od czynnego kodowania na rzecz zarządzania zmianą w firmie i biznesie.

Wiodące technologie i narzędzia: Java 21, Spring Boot 3, JUnit5, WireMock, TestContainers, Oracle DB, IBM MQ, InfiniSpan, Angular 16+, Gitlab, Docker, Kubernetes on-prem.

Metodyka: Projekt realizowany w SCRUMie.

Twoje zadania:

  • Development, w tym udział w projektowaniu rozwiązań i architektury;
  • Bliska współpraca z biznesem;
  • Code review, dbanie o jakość i dokumentację rozwiązań;
  • Bieżące wsparcie zespołu oraz biznesu wiedzą i doświadczeniem;
  • Analiza i implementacja wymagań niefunkcjonalnych;
  • Wsparcie w pisaniu testów penetracyjnych;
  • Konfiguracja oprogramowania na środowiskach nieprodukcyjnych;
  • Wykonywanie projektów i implementacja systemów na środowiskach nieprodukcyjnych (również integracje z rozwiązaniami wykorzystywanymi przez Klienta);
  • Czynny udział w warsztatach, ceremoniach SCRUM (w tym realizacja zdań wynikających z ceremonii).

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Min. 5 lat doświadczenia w projektach opartych o technologie Java i Spring Framework.
  • Wiedzę w zakresie architektury systemów rozproszonych, protokołów sieciowych, systemów kolejkowych.
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem / Biznesem.
  • Znajomość narzędzi do persystencji danych, w tym RDBMS, bazy dokumentowe, operacje na dużych zbiorach danych;
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów;
  • Doświadczenie w pracy z metodykami Agile.

Czeka na Ciebie:

  • Praca zdalna, okazjonalne przyjazdy do biura w Warszawie.
  • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
  • Dofinansowanie certyfikatów.
  • Doświadczony zespół z dużym know-how.
  • Dofinansowanie do Opieki medycznej, Karty sportowej, Ubezpieczenia na życie.
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

Kontaktujemy się z każdym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116