Teamleiter/Koordynator z językiem niemieckim
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
OTTO Work Force
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Komisjonowanie produktów spożywczych (jogurty, śmietany itp.) za pomocą skanera – to praca głównie stojąca, pakowanie i przepakowywanie asortymentu, układanie na palecie, foliowanie i transport przy pomocy ręcznego wózka widłowego

• Tłumaczenia pomiędzy niemieckojęzycznymi przełożonymi a naszymi pracownikami

• Przyuczanie nowych pracowników

• Wsparcie pracowników w przypadków problemów z jakością oraz tempem pracy

• Koordynowanie pracy na miejscu

• Bliska współpraca z projekt liderem firmy OTTO

WYMAGANIA:

Na stanowisku koordynatora oprócz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego wymagane jest także prawo jazdy oraz gotowość do pracy w sobotę i w nadgodzinach.

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie godzinowe – 17, 00 €/h brutto

• Dodatki: nocki i nadgodziny 25%, niedziele 50%, święta 100%

• Gwarantowane umową 151, 67/miesiąc

• Wynagrodzenie zawsze na czas

• Zorganizowane zakwaterowanie (jeśli masz swój samochód, zabierając ze sobą współpracowników, otrzymasz zakwaterowanie za pół ceny)

• Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

• Rekrutacja online – bez wychodzenia z domu!

• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

• Dostęp do Wi-Fi

• Niemieckie ubezpieczenie pracownicze

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 956
15 055