Team Manager zespołu Call Center - Orange
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Twoje zadania to...

  • Zarządzanie zespołem infolinii Obsługowej Klientów indywidualnych firmy Orange,

  • Monitorowanie i kontrola wskaźników obowiązujących na projekcie,

  • Analizowanie i tworzenie raportów, zestawień, prezentacji,

  • Współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia realizacji celów biznesowych,

  • Raportowanie wyników pracy swojej i zespołu,

  • Prowadzenie coachingów indywidualnych, spotkań feedbackowych.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w roli Team Managera/Lidera lub Trenera w Call Center, (doświadczenie w prowadzeniu zespołu w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem),

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • Znajomość systemów i aplikacji Call Center,

  • Umiejętności motywowania pracowników oraz przekazywania informacji zwrotnych,

  • Umiejętności analityczne,

  • Znajomości procesów oraz kluczowych wskaźników Call Center.

Od nas otrzymujesz…

  • Duże możliwości rozwoju w największym Call Center w Polsce - firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku od ponad 22 lat,

  • Profesjonalny Onboarding,

  • Wynagrodzenie wzbogacone atrakcyjnym systemem premiowym,

  • Bieżące wsparcie przełożonego,

  • Dodatkowe benefity, takie jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Aplikuj i dołącz do nas prowadząc zespół dla operatora największej firmy telekomunikacyjnej w Polsce!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Praca Poznań
  • Team leader Poznań
  • Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238