Team Leader w Księgowości / Accounting Team Leader
  • Myslowice
Mysłowice, Myslowice, Silesian Voivodeship, Polska
GLC Accounting Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Katowice

Zakres zadań:

  • Zarządzanie 8-osobowym zespołem księgowym (nadzór nad pracą zespołu, weryfikacja merytoryczna, organizacja pracy zespołu)
  • Obsługa Klientów polskich oraz z kapitałem zagranicznym w zakresie polskiej sprawozdawczości
  • Budowanie relacji z Klientami
  • Weryfikacja efektywności pracy zespołu
  • Sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, WHT)
  • Sporządzanie i weryfikacja SF (w tym CF)

Wymagania/Oczekiwania:

  • doświadczenie zdobyte w firmie outsourcingowej
  • min. 7 lat doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości w oparciu o polską sprawozdawczość, w tym min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • aktualna wiedza w obszarze prawa bilansowego oraz podatkowego (głównie VAT, CIT, PIT)
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu pełnych sprawozdań finansowych (w tym podlegających badaniu)
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu deklaracji podatkowych (m.in. CIT, PIT, WHT, VAT)
  • dobra znajomość excela
  • dobra znajomość j. angielskiego (spoken B2)
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP – mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie liczącej 160 pracowników
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin + płatne nadgodziny (po przepracowanym kwartale)
  • Duże, przestronne biuro i owocowe dni
  • Wsparcie Managera oraz wsparcie specjalistów z innych dziedzin: prawo, podatki, audyt oraz wdrożeniowców IT
  • Niezbędne do pracy narzędzia tj. telefon, laptop/ komputer, dostęp do systemów i serwisów branżowych
  • Możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach i tworzeniu procesów
  • Premie półroczne
  • Premie uznaniowe za wybitne osiągnięcia
  • Podwyżka inflacyjna
  • Podwyżki w trakcie zatrudnienia – na etapie widocznego rozwoju
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  • Bonus świąteczny
  • Karta multisport / Medicover / Kafeteria MyBenefit
  • Zajęcia z j. angielskiego w trakcie pracy (opłacane przez pracodawcę)
  • Raz-dwa razy w miesiącu szkolenia merytoryczne
  • Pracę zdalną 3 dni w tygodniu, 2 dni w biurze + na okresie próbnym pełna dyspozycyjność do pracy stacjonarnej

  • Praca Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914