Team Leader Transportation management Poland
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie motywacji i coachingu zespołu zarządzającego transportem PL oraz promowanie indywidualnego rozwoju osobistego - zapewnienie dobrego środowiska pracy
  • Rozpoznawanie i wykorzystywanie potencjalnych oszczędności w obszarze transportu
  • Śledzenie celów kosztowych i raportowanie w ciągu roku
  • Negocjowanie stawek frachtowych (dla wszystkich tras wysyłki: CEP, spedycja, kontenery, fracht lotniczy) - praca w kontekście międzynarodowym
  • Posiadasz solidną wiedzę z zakresu ERP, najlepiej w SAP
  • Dodatkowo:
  • Terminowe planowanie tras dla wszystkich krajowych i międzynarodowych zamówień klientów (lotniczych, morskich i drogowych)
  • Organizacja transportu zwrotnego
  • Zapytania o fracht / porównanie
  • Zarządzanie prowizją dla agentów spedycyjnych
  • Sprawdzanie faktur spedycyjnych
  • Rezerwacje przedziałów czasowych
  • Organizowanie transportów wahadłowych między naszymi zakładami i magazynami
  • Prowadzenie i uzgadnianie kont paletowych
  • Zarządzanie reklamacjami dotyczącymi transportu

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu ludźmi
  • Umiejętności w zakresie SAP TM
  • Otwartość na podróże służbowe
  • Praca zdalna: 2 dni w tygodniu
  • Dni pracy biurowej: 3 dni w tygodniu (Nowy Tomyśl)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Praca hybrydowa: Wybierz wygodę pracy zdalnej lub hybrydowej, korzystając z naszych biur w Nowym Tomyślu i Poznaniu.
  • Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.
  • Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.
  • Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, świeże owoce i warzywa w biurze, kartę Multisport i wiele więcej.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584