TEAM LEADER PRODUKCJI Wilkowice
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Śląskie, Polska
WB TRIM TECH BIELSKO SP. Z O.O.
14. 7. 2024

Firma WB TRIM TECH BIELSKO Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko:
TEAM LEADER PRODUKCJI
Opis stanowiska:
• tworzenie i realizacja planu produkcyjnego
• sprawowanie nadzoru nad podległymi pracownikami
• rozwiązywanie problemów technicznych związanych z produkcją
• przygotowywanie raportów produkcyjnych
• współpraca z działem kontroli jakości
Wymagania:
• język angielski komunikatywny
• sumienność
• motywacja do pracy
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pod firmą
• Pracę od poniedziałku do piątku od 7.00 - 15.00
• Premie: frekwencyjna, za dojazdy, na jedzenie
Prosimy o przesłanie CV z klauzulą dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wilkowice
  • Pracownik produkcji Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119