Team Leader/Production Foreman
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Wypłyń z nami na szerokie wody i obierz kurs na nową, lepszą pracę.

Poszukujemy doświadczonego team leadera/mistrza produkcji/działu CNC. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem oraz zapewnienie sprawnego i efektywnego funkcjonowania linii produkcyjnej.

Mamy ofertę pracy w Łodzi Górnej -> stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, pełne wdrożenie od pierwszego dnia pracy.

Oczekujemy

  • wykształcenia min. średnie lub techniczne,
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości sposobów rozwoju i doskonalenia procesów produkcji,
  • umiejętności organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań,
  • nastawienia na współpracę i osiąganie rezultatów,
  • umiejętności zarządzania zespołem i delegowani zadań,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze maszyn CNC, frezarek, tokarek, wtryskarek

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o prace- zatrudnienie bezpośrednie przez pracodawcę,
  • praca w systemie3 zm.,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • karta sportowa, opieka medyczna, paczki na Święta,
  • program rozwojowy,

Zadania

  • realizowanie planów produkcyjnych,
  • zarządzanie i organizowanie pracy podległego zespołu,
  • rozliczanie produkcji i czasu pracy pracowników,
  • usprawnianie procesu produkcji i raportowanie wyników,
  • realizacja oraz kontrola wskaźników efektywności procesów produkcyjnych,
  • nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości produkowanych wyrobów,
  • wdrażanie nowych rozwiązań,
  • współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymanie porządku w podległym obszarze,
  • szkolenie nowych pracowników.

  • Praca Łódź
  • Team leader Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544