Team leader (finance&accounting)
  • Warszawa
team leader (finance&accounting)
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Randstad jest globalnym liderem branży HR. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Oferowane przez nas rozwiązania HR obejmują m.in. rekrutacje specjalistów, praca tymczasowa, outsourcing procesów rekrutacyjnych, outsourcing kadr i płac oraz outplacement. Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży.

W związku z rozwojem Randstad Professional Talent Solutions poszukujemy obecnie doświadczonej osoby w sprzedaży gotowej do rozwoju jako team leader dla zespołu konsultantów_ek realizujących rekrutacje na potrzeby branży finansowej. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny_a za zarządzanie zespołem i aktywną sprzedaż.

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie usług rekrutacyjnych
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • umiejętności budowania długofalowych relacji ze szczeblem dyrektorskim / zarządczym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwości rozwoju swoich kompetencji (szkolenia stacjonarne/online, webinary, Akademia rekrutacji i sprzedaży)
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover lub Luxmed) oraz wsparcie psychologiczne
  • ubezpieczenie na życie w PZU
  • kartę lunchową (350 zł miesięcznie)
  • kartę sportową (Multisport lub Medicover Sport)
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków (Legimi)
  • dodatkowy dzień urlopu na urodziny
  • refundację szkieł korekcyjnych oraz soczewek
  • darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego
  • możliwość dofinansowania studiów aż do 50% lub kursów specjalistycznych
  • tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • pakiet weterynaryjny (Pethelp)
  • udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinary (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertkami i Ekspertami Randstad
  • pracę w trybie hybrydowym w biurze w Warszawie (min. 2 dni w tygodniu z biura)

Zadania

Za co odpowiada osoba na tym stanowisku?

  • aktywna sprzedaż usług Randstad i pozyskiwanie nowych klientów
  • koordynacja projektów rekrutacyjnych prowadzonych przez zespół oraz wsparcie w razie trudności
  • zarządzanie bieżącą pracą zespołu
  • ustalanie priorytetów dla zespołu w zakresie sprzedaży i rekrutacji
  • weryfikacja realizacji targetów finansowych oraz KPI’s

  • Praca Warszawa
  • Team leader Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521