Team Leader Działu Produkcyjnego
  • Stężyca
Stężyca, Stężyca, lubelskie, Polska
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu;
  • Planowanie pracy oraz organizacji pracy na poszczególnych obszarach;
  • Zbieranie danych i sporządzanie raportów jakościowych, wydajnościowych;
  • Wdrażanie, szkolenie nowego pracownika;
  • Zapewnienie przestrzegania standardów jakości i bezpieczeństwa pracy na produkcji;
  • Przedstawianie pomysłów oraz wdrażanie usprawnień w codziennej pracy zespołu;
  • Uczestnictwo w spotkaniach tygodniowych Team Liderów;
  • Wspieranie pracowników produkcyjnych w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Dobra samoorganizacja;
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • Wykonywanie powierzonej pracy zgodnie ze standardami i procedurami firmy;
  • Obsługa MS Office (Excel w szczególności);
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazne środowisko pracy;
  • Umowę na okres próbny, określony z perspektywą późniejszej umowy o pracę na czas nieokreślony;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczenia się od najlepszych w swojej branży;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Stężyca
  • Stężyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567