Team Leader Działu Produkcyjnego
  • Stężyca
Stężyca, Stężyca, Lublin Voivodeship, Polska
JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.
24. 7. 2024

JMP Flowers to rodzinna firma z tradycjami, która doskonale odnajduje się na rynku międzynarodowym, oferując ponad 500 stabilnych miejsc pracy. Przyciągamy młodych, zdolnych pracowników z różnych krajów świata. JMP Flowers uprawia orchidee, róże oraz anturium na powierzchni prawie 20 hektarów.

JMP Flowers zarządza również największą w Polsce, własną hurtową siecią handlową, która posiada łącznie 15 reprezentacyjnych filii, zaopatrujących w świeże kwiaty najlepsze, polskie kwiaciarnie. Dla wygody klientów każda z filii dysponuje specjalistycznymi autami dostawczymi, którymi na zasadzie van-sellingu dostarczane są kwiaty w promieniu do 50 km od filii – zawsze świeże i zdrowe, aby pielęgnować marzenia klientów.

Twój zakres obowiązków:

  • planowanie pracy oraz organizacji pracy na poszczególnych obszarach;
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu;
  • zbieranie danych i sporządzanie raportów jakościowych, wydajnościowych;
  • uczestnictwo w spotkaniach tygodniowych Team Liderów;
  • praca w systemie zmianowym

Nasze wymagania:

  • umiejętność zarządzania zespołem, dobra samoorganizacja;
  • zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • wykonywanie powierzonej pracy zgodnie ze standardami i procedurami firmy;
  • obsługa MS Office (Excel w szczególności);

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i przyjazne środowisko pracy;
  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczenia się od najlepszych w swojej branży;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Stężyca
  • Stężyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941