Team Leader Backend .NET
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Diagnostyka S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kraków, ul. Prof. M. Życzkowskiego 18

Praca  hybrydowa

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie i wdrażanie zagadnień architektonicznych
  • Wspieranie podległych zespołów w zakresie modelowania architektury LLD
  • Uczestnictwo w spotkaniach z interesariuszami, określanie wymagań i potrzeb
  • Przygotowanie wycen inicjatyw
  • Przeprowadzanie cyklicznych spotkań z członkami zespołu
  • Rozwój kompetencji podległych członków zespołu
  • Propagowanie wiedzy - prowadzenie spotkań BackendGuild
  • Przeprowadzanie Code review
  • Ciągłe monitorowanie i analiza stanu projektów oraz możliwości wprowadzania usprawnień

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku lidera technicznego prowadzącego zespół (około 10-osobowy)
  • Umiejętności analitycznych wykorzystywanych do rozwiązywania problemów
  • Doskonałej znajomości języka C# oraz platformy .NET (wersja 6+)
  • Umiejętności pisania SOLIDnego kodu
  • Znajomości Domain - Driven Design wraz z umiejętnością oceny zasadności użycia wzorców taktycznych
  • Znajomość wzorców architektonicznych i projektowych
  • Praktycznego doświadczenia w pracy w systemach opartych o architekturę rozproszoną
  • Umiejętności tworzenia systemów opartych o architekturę Event-Driven
  • Doświadczenie w przewodzeniu zespołem z wykorzystaniem zasad i praktyk Agile, z umiejętnością mentorowania, motywowania i wspierania rozwoju programistów
  • Proaktywnej postawy

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • bibliotek Entity Framework Core
  • Apache Kafka
  • systemów baz danych PostgreSQL/MS SQL
  • Docker oraz Kubernetes
  • usług Microsoft Azure
  • wzorców integracyjnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt
  • Pracę stacjonarnej lub hybrydowej (4+1)(w nowoczesnym biurze w Krakowskim Parku Technologicznym – Czyżyny)
  • Dostęp do nowych technologii i narzędzi
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet socjalny m.in: kartę Multisport lub Medicoversport opiekę medyczną, możliwości grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne, kursy językowe online
  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Praca Kraków
  • Team leader Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116