Team Leader
  • Robakowo
Team Leader
wielkopolskie, Robakowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Do naszego zespołu, który będzie realizował usługę rozładunku dostaw w centrum logistycznym poszukujemy osoby na stanowisko TEAM LEADERA, który/a będzie odpowiadał/a za świadczenie serwisu przez zespół.

Jeżeli masz doświadczenie lub chcesz rozwijać się w kierunku zarządzania pracownikami magazynu oraz cenisz sobie stabilne zatrudnienie, zapraszamy do pracy z Randstad.

Lokalizacja: Robakowo

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w porze nocnej (22.00-06.00)
  • min. 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (zarządzenie obszarem magazynowym lub produkcyjnym)
  • zorientowania na osiągnięcie zdefiniowanych norm jakościowych i wydajnościowych
  • zdolności interpersonalnych, wysokiej komunikatywności
  • prawa jazdy kat. B – warunek konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS)
  • wynagrodzenie 5376 zł brutto/mies.
  • premię do 806 zł brutto/mies.
  • szybką rekrutację on-line lub stacjonarnie - sam wybierasz!
  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę w porze nocnej
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zadania

  • kierowanie podległym zespołem pracowników magazynu (kontrola realizacji zadań, podział obowiązków i ewidencja obecności)
  • efektywne zarządzanie czasem pracy podległego zespołu
  • wdrażanie nowych pracowników
  • utrzymywanie dyscypliny, dbanie o przestrzeganie regulaminu pracy, stosowanie się do procedur, praca według instrukcji
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji dotyczący realizacji projektu, współpraca z koordynatorem i klientem
  • szkolenia podległego zespołu w oparciu o kartę wdrożenia pracownika
  • rozwiązywanie bieżących problemów

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392