Team Leader/-ka - Tychy - prestiżowa fabryka
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
12. 6. 2024

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, lubisz pracować z ludźmi i chcesz rozwijać swoje umiejętności w zarządzaniu zespołem, to ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy osoby na stanowisko Team Leadera/ka w Tychach na prestiżowej fabryce z branży samochodowej

Opis stanowiska:

  • Planowanie pracy zespołu i dbanie o efektywność działań
  • Wspieranie członków zespołu w codziennych obowiązkach
  • Monitorowanie i raportowanie wyników prac
  • Budowanie pozytywnej atmosfery pracy i motywowanie zespołu

Wymagania:

  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonała komunikacja
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zarządzaniu zespołem.
  • Stawkę godzinową 28,70 zł brutto
  • System 3 zmianowy
  • Dodatek nocny, stawka 34,44 zł brutto
  • Dodatek weekendowy, sobota 43,05 zł brutto, niedziela 57,40 zł brutto
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • dodatek frekwencyjny do 250 zł brutto
  • dodatek liderski 300,00 zł brutto
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. grupowe ubezpieczenie, karta Multisport, PPK
  • Możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • Opiekę oraz wsparcie dedykowanego koordynatora
  • Program stypendialny Exact Future, zyskaj 15 000 zł na naukę
  • Współpracę na jasnych i przejrzystych warunkach
  • Parking przy zakładzie
  • Zaplecze socjalne (szatnia i stołówka)

  • Praca Tychy
  • Team leader Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851