Team Lead Frontend Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Square One Resources Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Rozwijanie i utrzymanie autorskiej platformy FinTech (wymiana walut, płatnosci, banking dla firm).

Architektura platformy jest rozproszona i składa się z kilku większych i mniejszych serwisów oraz bibliotek.

Structure:

• HTML5

Styles:

• CSS, LESS, SASS

• RWD

• Knowledge of BEM, OOCSS

JS:bam

• ECMAScript 5/6

• Node, Typescript

Frameworks:

• ReactJS (Redux, Hooks)

• AngularJS

Testing:

• Jest, Cypress

• Nice to have: Protractor, Jasmine

In plus:

• PHP

• Twig (template engine)

• Creating e-mail templates, incl. responsive

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku bedzie zarządzać pracą zespołu Front-Eend i wspierać zespoły agile’owe w realizacji wizji User Experience naszych produktów.
  • Będzie uczestniczyć we wszystkich fazach procesu wytwarzania oprogramowania, w tym business refinementach oraz design reviews.

Nasze wymagania

  • Minimum 7 lat praktycznego doswiadczenia, minimum 3 lata jako Team Leader
  • Wymagane doswiadczenie w zarzadzaniu zespolem Front-End Developerów
  • Posiada doswiadczenie w zarzadzaniu czasem i priorytetami zadan podleglego zespolu maksymalizujac jego efektywne wykorzystanie
  • Odpowiada za wizje dlugoterminowa obszaru front end
  • Wspólpracuje z zespolami backendowymi w realizacji transformacji technologicznej
  • Rozumie zmiennosc wymagan organizacji w czasie i proponuje odpowiednie rozwiazania
  • Mentor zespolu, prowadzi innych, buduje efektywny zespól
  • Wspólpracuje z innymi zespolami, aby dostarczac wyjatkowe user experience
  • Wymagamy dokladnosci, bardzo dobrej znajomosci HTML5/CSS/LESS/SASS, frameworków gridowych, RWD/mobile, front-endowych frameworków np. ReactJS/AngularJS/etc.
  • Poniewaz zarówno czlonkowie zespolu jak i interesariusze zlokalizowani sa w UK to wymagamy jezyka angielskiego na poziomie umozliwiajacym swobodna komunikacje i uczestnictwo w spotkaniach.
  • Szukamy osoby z doswiadczeniem w roli leadera zespolu, umiejacej zarzadzac backlogiem prac dla zespolu Front-End bedacego ‘gildia’ realizujaca zadania dla wielu zespolów agile’owych. Osoby, która stworzy wizje rozwoju front-endu, zarówno w którkim jak i dlugim okresie, odpowiadajac na potrzeby dynamicznie rozwijajacej sie organizacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Prawa autorskie do 70% wynagrodzenia
  • Mozliwość pracy z wysokiej klasy programistami, nauki i dzielenia sie wiedzą w ramach i pomiędzy zespołami
  • Satysfakcję, kiedy oprogramowanie, które tworzysz działa i jest używane przez rosnącą liczbę zadowolonych klientów
  • Multisport
  • Budżet szkoleniowy

  • Praca Warszawa
  • Team leader Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776