Team Lead
  • Warszawa
Team Lead
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Oodi PSA
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Firma: Oodi PSA

Oodi to firma stworzona przez twórców znanej platformy biletowej eBilet.pl. Celem firmy jest zaoferowanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań opartych o usługi chmurowe wykorzystujących sztuczną inteligencję. Nasze wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu największą platformą biletową na rynku polskim pozwoliło nam spojrzeć na potrzeby wielu firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw z innej perspektywy. W pierwszym etapie rozwoju naszej firmy koncentrujemy się na potrzebach firm działających na rynku B2B i to dla nich postanowiliśmy stworzyć przystępne cenowo innowacyjne narzędzia do zarządzania biznesem, sprzedażą produktów i usług.

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Opis stanowiska:

Chcesz uczestniczyć w budowie dużego skalowanego systemu w środowisku chmurowym? Jesteś kreatywny, samodzielny i masz ambicje zarządzać zespołem i chcesz przekuwać Twoją wiedze w nowoczesne rozwiązania softwarowe? Meczy cię praca dla korporacji, a chcesz się sprawdzić w start-upie z dużym potencjałem rozwoju? Czekamy na Ciebie!

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego Team Leadera, który będzie odpowiedzialny za budowę i prowadzenie zespołu w projektach związanych z rozwojem skalowalnych systemów, integracją z usługami chmurowymi, a także rozwijaniem aplikacji mobilnych w Flutter/PWA.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i zarządzanie zespołem programistów pracujących nad projektami opartymi na technologiach chmurowych, C#, ASP .NET Core oraz Flutter/PWA.
  • Projektowanie i wdrażanie skalowanych architektur systemowych.
  • Współpraca z zespołem produktowym w celu dostarczania rozwiązań spełniających oczekiwania klientów.
  • Mentoring i rozwijanie umiejętności członków zespołu.
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu kodu oraz dbanie o najlepsze praktyki programistyczne.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem oprogramowania, w tym przynajmniej 2 lata zarządzania zespołem.
  • Głębokie zrozumienie i doświadczenie w pracy z Microsoft Azure, językiem C# oraz relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych PostgreSQL/MongoDB.
  • Poparta doświadczeniem umiejętność tworzenia API.
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu skalowalnych architektur.
  • Znajomość Flutter oraz praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych.
  • Silne umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do zarządzania zespołem.
  • Otwartość na częste zmiany ścieżek i niestandardowe rozwiązania.
  • Mile widziana znajomość: Managed Kubernetes Services, Redis, Kolejki, Mikroserwisy, Terraform, Layer 7 load balancing, VCN, IAM.
  • Zainteresowanie AI/SI.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety opcyjne (ESOP).
  • Pracę w zespole, który ceni innowacje i pasję do technologii.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.
  • Możliwości rozwoju i nauki w obszarze nowych technologii.
  • Lokalizacja firmy w centrum Warszawy przy Politechnice Warszawskiej.

  • Praca Warszawa
  • Team leader Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584