Team kreatywny (Art Director, Copywriter)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Plej Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki wynikające z charakteru stanowiska

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia agencyjnego
  • doświadczenie w tworzeniu kampanii ATL i digital
  • wszechstronne portfolio z przykładami kampanii 360
  • znajomość najnowszych trendów w komunikacji marketingowej
  • umiejętność pracy w zespole oraz z klientem, komunikatywności i otwartości na nowe rozwiązania
  • zaangażowanie, inicjatywa oraz umiejętność prezentowania konceptów kreatywnych
  • kompetencja w tworzeniu dużych kampanii i chęć zdobywania nagród
  • biegłość w tworzeniu i przeprowadzaniu prezentacji – o pakiet MS Office nie pytamy 

To oferujemy

  • ciekawe projekty dla dużych, znanych brandów
  • pracę w systemie hybrydowym
  • zgrany zespół utalentowanych ludzi
  • w pełni finansowane przez firmę zajęcia z angielskiego oraz szkolenia specjalistyczne
  • spotkania, wyjazdy firmowe
  • siedzibę w nowym, wygodnym biurze tuż obok Łazienek Królewskich ???

Swoje CV wystrzelcie w naszym kierunku, klikając przycisk aplikowania. Koniecznie dołączcie PORTFOLIO.

  • Praca Warszawa
  • Copywriter Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Team leader Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941