Team Assistant
  • Poznan
Poznań, Poznan, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
14. 3. 2024

Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm z branży nieruchomości poszukujemy kandydatów na stanowisko Team Assistant.

Twój zakres obowiązków:
• Ogólne wsparcie administracyjne dla zespołu w Poznaniu,
• Obsługa telefonów przychodzących oraz przekazywanie wiadomości,
• Witanie klientów i przekazywanie przepustek dla gości,
• Zarządzanie salami konferencyjnymi,
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i informacji,
• Obsługa korespondencji i paczek napływających i wychodzących z biura,
• Kontrola materiałów biurowych i zapasów,
• Organizacja spotkań,
• Zamawianie taksówek oraz biletów,
• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

Nasze wymagania:
• Dobra znajomość programów MS Word, MS Excel, MS Power Point,
• Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy,
• Wysokie umiejętności interpersonalne,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy z możliwością kontynuacji współpracy. Praca w modelu stacjonarnym w godzinach  8:30-16:30, siedziba klienta znajduję się na pl. Władysława Andersa w Poznaniu. Przysługiwać będzie również pakiet benefitów oraz sprzęt służbowy niezbędny do wykonywania pracy.

  • Praca Poznań
  • Team leader Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963