Tax Specialist
  • Kielce
Kielce, Kielce, Polska
8. 8. 2024

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: Tax Specialist

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:
• Analiza i interpretacja przepisów podatkowych w Polsce ora innych krajach z regionu EMEA.
• Przygotowywanie dokumentów podatkowych, w tym zeznań podatkowych i deklaracji.
• Monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ich wpływu na firmę oraz dostarczanie odpowiednich rekomendacji.
• Przeprowadzanie audytów podatkowych i analizowanie ewentualnych nieprawidłowości.
• Współpraca z zespołem księgowym, audytorskim i finansowym w celu zapewnienia spójności danych.
• Przygotowywanie raportów dotyczących sytuacji podatkowej firmy dla zarządu i organów regulacyjnych.
• Kontakt z urzędami podatkowymi w celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące interpretacji prawa podatkowego.

Wymagania:
• Doświadczenie w dziedzinie podatkowej, w tym deklaracji podatkowych i prowadzeniu dokumentacji podatkowej.
• Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i systemów podatkowych.
• Umiejętność analizy danych finansowych i rachunkowości.
• Biegła znajomość języka angielskiego.
• Umiejętność pracy w zespole i samodzielne podejmowanie decyzji w zakresie podatkowym.
• Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
• Wykształcenie wyższe w dziedzinie prawa, rachunkowości lub podobnej specjalizacji.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
• Pakiet szkoleń i możliwość uzyskania uprawnień doradcy podatkowego.
• Pracę w dynamicznym zespole specjalistów.
• Dodatkowe benefity (karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, itp.).

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648