Tax Manager M&A
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Diagnostyka S.A.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór od strony podatkowej nad procesami M&A, w szczególności w związku z nabyciem spółek lub przedsiębiorstw.
  • Przeprowadzanie i nadzór merytoryczny w procesach due diligence.
  • Przygotowywanie wewnętrznych porad / opinii w zakresie wszystkich podatkowych aspektów transakcji M&A.
  • Udział w procesach strukturyzacji transakcji.
  • Opiniowanie treści umów transakcyjnych oraz negocjowanie warunków transakcji w obszarze podatkowym.
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu M&A.
  • Wsparcie zespołu podatkowego w zakresie analizy konsekwencji podatkowych procesów restrukturyzacyjnych.
  • Nadzór nad post-transakcyjną integracją nabywanych podmiotów, w tym weryfikacja rozliczeń podatkowych podmiotów nabywanych oraz wdrażanie procedur podatkowych obowiązujących w spółach z Grupy Diagnostyka.
  • Nadzór nad prawidłowym wywiązywaniem się przez spółki zależne z obowiązków podatkowych.

Nasze wymagania:

  • Około 5-7 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze doradztwa podatkowego, w szczególności w obszarze M&A, due diligence, restrukturyzacji, planowania podatkowego.
  • Dobra znajomość przepisów CIT oraz VAT.
  • Wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie finansów, ekonomii, prawa).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę pism, umów itp.
  • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegółowy.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych projektów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę lub kontrakt.
  • Pracę stacjonarną lub w modelu hybrydowych (minimum 3 dni pracy z biura) w Krakowie przy ul. Prof. M. Życzkowskiego 16 lub w Warszawie przy ul. Jutrzenki 100.
  • Przyjemna atmosfera i wsparcie w bieżącej pracy ze strony pozostałych członków zespołu.
  • Szkolenia zewnętrzne.
  • Pakiet socjalny m.in: karta Multisport lub Medicover Sport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544