TAURON Sprzedaż - Konsultant Infolinii w branży energetycznej w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
1. 5. 2024
4394 - 5477zł

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Obecnie, dla jednego z naszych największych Kontrahentów z branży energetycznej - TAURON Sprzedaż sp. z o.o., do biura in-house w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant Infolinii w branży energetycznej.

Główne zadania:

  • Obsługa klientów i sprzedaż produktów/usług przy połączeniach przychodzących,
  • Kontakt z klientem,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Obsługa umów klientów,
  • Obsługa procesu zmiany sprzedawcy,
  • Obsługa informacji, zgłoszeń, reklamacji handlowych i technicznych, wyjaśnianie i/lub przyjmowanie w formie zgłoszeń elektronicznych,
  • Aktualizacja danych w systemach.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży Call Center,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Możliwość pracy w trybie zmianowym 7-20,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Płynna znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w biurze w Gliwicach,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Duże możliwości rozwoju w największym Call Center w Polsce,
  • Profesjonalny onboarding,
  • Brak dress code'u,
  • Bieżące wsparcie przełożonego.

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Konsultant Gliwice
  • Konsultant ślubny Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523