Tapicer / Tapicer do skóry naturalnej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PENT. Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tapicerowanie mebli miękkich typu sofy, narożniki, łóżka, pufy, bankietki,
  • wykonywanie produktów ze skóry naturalnej,
  • realizacja ciekawych i nietypowych projektów dla renomowanych klientów,
  • terminowe i dokładne wykonywanie prac.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku Tapicer,
  • doświadczenie pracy ze skórą naturalną będzie dodatkowym atutem,
  • chęć do wykonywania pracy manualnej,
  • debałość o swoje stanowisko pracy, czystość, ład i porządek,
  • zwracanie uwagi na detale, szczegóły i estetykę wykonania,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i pracowitość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym, energicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • ubrania firmowe,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do realizacji założonych celów,
  • pakiety ubezpieczeń na życie i zdrowie.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Tapicer Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836