Tapicer - stabilna praca bez doświadczenia
  • Jasło, jasielski, podkarpackie
tapicer - stabilna praca bez doświadczenia
Jasło
Randstad sp z o.o.
30. 8. 2024
4300 brutto
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Lubisz prace manualne?

Mamy dla Ciebie dobrą ofertę – zostań tapicerem! Jeśli nie masz doświadczenia, nie martw się - przygotujemy Cię do pracy i odpowiednio przeszkolimy.

Miejsce wykonywania pracy - Jasło.

oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)

- wynagrodzenie 4300 zł brutto/m-c.

- bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności

- opiekę dedykowanego konsultanta Randstad, który sprawnie przeprowadzi Cię przez rekrutację

- prywatna opieka medyczna

- karta sportowa

- ubezpieczenie grupowe

- zniżki w sklepach i na usługi w benefitach Randstad

zadania:

- wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych

- kompletowanie elementów do montażu tapicerowania

- obsługa narzędzi montażowych i kontrolnych

- dbałość o odpowiednią jakość produktu

- prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy:

- zdolności manualnych

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, zaaplikuj poprzez portal

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544