Tapicer, Pomocnik Tapicera
  • Kępno, kępiński, wielkopolskie
Kępno
Big Jobs Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla polskiej firmy zajmującej się produkcją mebli tapicerowanych, poszukujemy osoby na stanowisko Tapicera. Miejsce pracy Mroczeń gm. Baranów k. Kępna.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie w wysokości 9735-14600 zł brutto;
  • pracę na jedną zmianę, w godz. 6:00-16:00;
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • tapicerowanie mebli (m.in. narożniki, sofy, fotele, łóżka, pufy i inne);
  • dbanie o jakość i czystość wykonywanych mebli.

Zachęcamy do składania aplikacji.
Prosimy o załączenie CV

Istnieje również możliwość zatrudnienia na stanowisku Pomocnik Tapicera, które daje możliwość przyuczania i zdobycia doświadczenia zawodowego. Poza nauką zawodu, osoba na powyższym stanowisku zajmuje się głównie piankowaniem stelaży tapicerskich.

nr KRAZ: 27986

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BIG JOBS sp. z o.o. z siedzibą w: Jana III Sobieskiego 27/4, 40-082 Katowice, jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521