Tapicer
  • Baranów
Tapicer
Baranów, Baranów, Wielkopolskie, Polska
Big Jobs Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla polskiej firmy zajmującej się produkcją mebli tapicerowanych, poszukujemy osoby na stanowisko Tapicera. Miejsce pracy Mroczeń gm. Baranów k. Kępna.
Oferujemy: • umowę o pracę; • wynagrodzenie w wysokości 9735-14600 zł brutto; • pracę na jedną zmianę, w godz. 6:00-16:00; • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie.
Wymagania: • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; • sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania; • umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków: • tapicerowanie mebli (m.in. narożniki, sofy, fotele, łóżka, pufy i inne); • dbanie o jakość i czystość wykonywanych mebli.
Zachęcamy do składania aplikacji.
Prosimy o załączenie CV
Istnieje również możliwość zatrudnienia na stanowisku Pomocnik Tapicera, które daje możliwość przyuczania i zdobycia doświadczenia zawodowego. Poza nauką zawodu, osoba na powyższym stanowisku zajmuje się głównie piankowaniem stelaży tapicerskich.
nr KRAZ: 27986

  • Praca Baranów
  • Baranów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584