Tapicer
  • Jasło
Tapicer
Jasło, Jasło, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnego zatrudnienia?Lubisz prace manualne?

Mamy dla Ciebie dobrą ofertę – zostań tapicerem! Jeśli nie masz doświadczenia,nie martw się - przygotujemy Cię do pracy i odpowiednio przeszkolimy.

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treściTAPICER na nr 691 101 796,a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

Miejsce wykonywania pracy - Jasło.

Oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

    • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
    • wynagrodzenie 4300 zł brutto/m-c.
    • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
    • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad, który sprawnie przeprowadzi Cię przez rekrutację
    • prywatna opieka medyczna
    • karta sportowa
    • ubezpieczenie grupowe
    • zniżki w sklepach i na usługi w benefitach Randstad

Zadania

  • wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych
  • kompletowanie elementów do montażu tapicerowania
  • obsługa narzędzi montażowych i kontrolnych
  • dbałość o odpowiednią jakość produktu
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej

  • Praca Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567