Talent Sourcer/ka
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Growton Group
28. 9. 2024

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

W obszarze rekrutacji nasza misja to nie tylko znajdowanie idealnych kandydatów dla naszych klientów, ale również wspieranie talentów w rozwijaniu ich karier. Wierzymy w moc relacji i indywidualne podejście do każdego projektu rekrutacyjnego. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Opis stanowiska:

Do naszego zespołu rekrutacyjnego poszukujemy Talent Sourcera/ki – osoby, która na początku swojej kariery chce rozwijać swoje umiejętności w obszarze rekrutacji. Twoim głównym zadaniem będzie wyszukiwanie i pozyskiwanie talentów dla naszych klientów na stanowiska sprzedażowe. Będziesz współpracować z konsultantami biznesowymi, aby zapewnić ciągły napływ kandydatów do otwartych procesów rekrutacyjnych oraz stale doskonalić naszą współpracę z klientami.

Zadania:

  • Wyszukiwanie kandydatów na stanowiska sprzedażowe zgodnie z określonym profilem i wymaganiami wobec kandydatów.
  • Korzystanie z narzędzi rekrutacyjnych takich jak: LinkedIn Recruiter, Boolean Search, X-ray search,wewnętrzny ATS, oraz inne narzędzia do automatycznego sourcingu,
  • Budowanie bazy kandydatów, także pasywnych.
  • Monitorowanie i analiza rynku pracy.
  • Wspieranie całego procesu rekrutacyjnego, w tym w koordynacji procesów selekcji kandydatów, umawianie spotkań rekrutacyjnych, przesyłanie testów kompetencyjnych.

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi sourcingowych,
  • Minimum 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność wyszukiwania kandydatów z różnych branż i specjalizacji,
  • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacji i talent acquisition,
  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość.
  • Umiejętność komunikacji i nawiązywania relacji z kandydatami.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym uzależnionym od wyników,
  • Pracę w dynamicznym zespole, z dostępem do narzędzi rekrutacyjnych,
  • Bezpośrednią współpracę z doświadczonymi konsultantami biznesowymi,
  • Wsparcie doświadczonego managera,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca w 100% zdalna.

Proces Rekrutacji:

  • Wyślij nam swoje CV,
  • Spotkanie online, aby omówić Twoje doświadczenie i oczekiwania.
  • Spotkanie z zespołem: Poznaj nasz zespół i dowiedz się więcej o naszej pracy.
  • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

Jesteś Gotowy/a Dołączyć Do Naszego Zespołu? Aplikuj

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392