Talent Acquisition Senior Specialist
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Telemedi Sp. z o. o.
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Description

Telemedi jest firmą z branży ochrony zdrowia, zatrudniamy programistów i lekarzy by wytwarzać nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie pacjentom i lekarzom. Naszym celem jest wykorzystanie technologii, aby zapewnić każdemu wygodny i natychmiastowy dostęp do opieki medycznej.

Twoje zadanie:

Rekrutować dla nas najlepszych A-playerów na rynku, którzy będą chcieli pracować każdego dnia zgodnie z naszymi wartościami, które bardzo sobie cenimy. Szukamy osób, które nie boją się wyzwań, challengowania swoich pomysłów, obiektywnego feedbacku bez lukru i szybkiego tempa i liczymy, że pomożesz nam powiększać nasz zespół o takie osoby.

Szukamy osoby:

  • Procesowanie kandydatów (wstępne rozmowy, ocena filmików rekrutacyjnych)
  • Współpraca z Hiring Managerami rekrutującymi do swoich zespołów
  • Pilnowanie SLA na każdym etapie rekrutacji (chcemy, żeby każdy kandydat dostawał u nas feedback maksymalnie szybko, więc czas spędzony na każdym etapie jest bardzo ważny)
  • Dbanie o proces rekrutacyjny (mamy dość dobrze wypracowany proces rekrutacji i chcemy, żeby w żadnej rekrutacji nie brakowało żadnego z kroków)
  • Przygotowywanie feedbacków i komunikacji do kandydatów (dbamy o to, żeby każda osoba, która rozpocznie z nami rozmowy dostała informację na temat statusu swojej rekrutacji i to będzie Twoim zadaniem)
  • Przygotowywanie statystyk swoich rekrutacji, mierzenie i samorefleksja

Obowiązki

  • Doświadczenie w rekrutacji (najchętniej IT i poza IT, szukamy jednej osoby, która pokryje oba tematy)
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i terminowość (jeżeli umawiamy się na jakiś termin, to nie przesuwamy go kilkukrotnie)
  • Pewność siebie w mówieniu i komunikowaniu się w języku polskim i angielskim
  • Praca na liczbach, KPI
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów
  • Dowożenie, brak prokrastynacji projektów
  • Podejście „no too junior tasks” - dużo rzeczy trzeba zrobić samemu
  • Umiejętność nie pozwolenia sobie wcisnąć kitu w kontekście wyników i liczb

Benefits

  • Wynagrodzenie 9 000 - 13 000 zł - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B
  • Pakiet Medyczny
  • Multisport

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080