Taksówkarz
  • Lublin
Taksówkarz
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
ERES PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Taksówkarz

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pojazdem i przewożenie pasażerów na aplikacjach Uber/ Bolt/ Freenow samochodem osobowym (prywatnym lub flotowym)
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i udzielanie pomocy klientom wsiadającym i wysiadającym z pojazdu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne (Pomagamy w ich wyrobieniu)

To oferujemy

Wystarczy ze masz prawo jazdy kat.B

Preferencyjne warunki dla osoby posiadającej status UCZNIA lub STUDENTA i mającej mniej niż 26 lat! - o szczegóły dopytaj podczas rozmowy z naszym pracownikiem lub wizyty w biurze!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Oferujemy możliwość podjęcia współpracy na samochodzie FLOTOWYM lub PRYWATNYM.

SAMOCHÓD FLOTOWY:

• Wynagrodzenie od obrotu na aplikacjach nawet do 53% !

• Wypłaty co tydzień: dzięki temu masz pewność stałego i terminowego otrzymywania swoich zarobków

• Pokrywamy koszty paliwa

• Cotygodniowe NAGRODY dla 3 najlepszych kierowców

• Atrakcyjny system poleceń 200zł za każdego kierowcę który przyjdzie z twojego polecenia

• Elastyczny grafik układany co TYDZIEŃ (Ty decydujesz kiedy pracujesz)

SAMOCHÓD PRYWATNY:

Praca na samochodzie prywatnym daje Ci pełną kontrolę nad czasem i organizacją twojej pracy. Nie masz bezpośredniego szefa, co oznacza większą niezależność i swobodę. Możesz dostosować swoje godziny pracy do swoich preferencji i indywidualnych potrzeb, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które cenią sobie elastyczność i niezależność w wykonywaniu swojej pracy.

Oferujemy cztery warianty rozliczeń, uzależnione od wysokości Twojego tygodniowego obrotu:

• Do 999 zł obrotu 50 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

• Od 1000 zł do 1999 zł obrotu 25 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

• Od 2000 zł do 2999 zł obrotu 0 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

• Od 3000 zł obrotu 0 zł za rozliczenie i 0% z obrotu

• Najatrakcyjniejsza oferta na rynku – możliwość pracy BEZ KOSZTÓW ROZLICZEŃ

• Otrzymasz wypis licencji TAXI. Jeżeli zdecydujesz się podjąć pracę u nas, pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów

• Pełne przeszkolenie z aplikacji

• Wsparcie przez cały okres trwania współpracy - nasz zespół służy radą i odpowiada na Twoje pytania

• Legalna praca z ubezpieczeniem w oparciu o umowę zlecenie

Wynajem Samochodu na wyłączność:

•Możliwość wynajęcia pojazdu TAXI, jeżeli nie posiadasz własnego auta, a zależy Ci na pełnej elastyczności

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ERES PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: WILEŃSKA 5/18, 31-413 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: michal.magdziarz@eresholding.com.

  • Praca Lublin
  • Taksówkarz Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536