Szyj z nami! Dwie zmiany, praca siedząca!
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Szycie opakowań tekstylnych
  • Obsługa maszyn szyjących

WYMAGANIA:
  • Precyzja i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi maszyn do szycia lub wysoka motywacja i chęć do nauki

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (5:25-13:25; 14:00-22:00)
  • Miesięczną stawkę podstawową plus premie
  • Pracę siedzącą
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy po okresie 6 miesięcy lub wcześniej!
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (możliwy dojazd autobusem linii 50 i VII bezpośrednio pod firmę!)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium i wiele więcej

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536