Szwaczka *OD ZARAZ*
  • Baranów
Baranów, Baranów, Wielkopolskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Agencja pracy Service Jobs poszukuje pracowników do pracy w firmie specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości mebli. To wyjątkowa okazja, aby dołączyć do zespołu pełnego pasjonatów, którzy z zaangażowaniem tworzą i montują piękne, trwałe meble. Firma stawia na rozwój swoich pracowników, oferując liczne szkolenia i możliwość zdobycia nowych umiejętności.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na pełny etat;
- Umowę o pracę;
- Praca w systemie jednozmianowym- od poniedziałku do piątku;
- Wynagrodzenie: 7 525- 11 400 zł brutto/ msc.
Obowiązki:
- Przygotowanie tkanin do szycia poprzez wycinanie według wzorów
- Przeprowadzanie drobnych poprawek i napraw gotowych produktów;
- Zszywanie tkanin i materiałów tapicerskich zgodnie z wzorem;
- Kontrola jakości.
Wymagania:
- Doświadczenie w krawiectwie, rozkroju i szyciu materiałów mile widziane;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Spostrzegawczość;
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Jeżeli szukasz pracy, gdzie będziesz mógł realizować swoją pasję i jednocześnie rozwijać się zawodowo, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas i współtwórz z nami niepowtarzalne meble.

  • Praca Baranów
  • Baranów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045