Szwaczka / Krawcowa
  • Ligota
wielkopolskie, Ligota, wielkopolskie, Polska
Adams Group
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Szycie elementów tapicerskich
  • Dbanie o stanowisko pracy, sprzęt i przestrzeń współdziałającą ze stanowiskiem pracy
  • Efektywna komunikacja i ścisła współpraca z innymi działami firmy, w celu zapewnienia płynności produkcji i spełnienia standardów jakości

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00)
  • Umiejętności manualne i precyzja
  • Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnych halach produkcyjno-magazynowych
  • Współpracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej i wspierającej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie techniczne
  • Realne możliwości rozwoju i awansu
  • Dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe zapewniające szeroką ochronę
  • Udział w programie poleceń - poleć do pracy swojego znajomego i zyskaj 1 tyś zł netto!
  • Stołówka pracownicza

  • Praca w systemie akordowym, co umożliwia wyższe zarobki w zależności od efektywności pracy
  • Doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane zapewniamy pełne szkolenie i wsparcie na każdym etapie nauki

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544