Szwaczka
  • wielkopolskie
Szwaczka
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 700 pracowników,

produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

Eksportujemy fotele i meble tapicerowane do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii i innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zszywanie i obróbka wykończeniowa produktów,
  • obsługa maszyn i narzędzi używanych podczas szycia,
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły,
  • wysokie poczucie estetyki,
  • zaangażowanie,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca w dynamicznym zespole.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hjort Knudsen Polen, z siedzibą Wysoczka 21, 89-320 Wysoka, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064