Szwacz / Szwaczka
  • Radom, Osiedle Zamłynie
mazowieckie, Radom, Osiedle Zamłynie, mazowieckie, Polska
CRL Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

Szycie odzieży roboczej i ochronnej, w tym:

  • zapoznanie się z dokumentacją wzorca odzieży,
  • zszywanie części materiału według podziału pracy w zespole - szycie operacjami
  • podstawowa obsługa i konserwacja maszyn (zakładanie nici, regulacja ściegów, wymiana igieł, itp.),
  • przekazywanie uszytych części odzieży i odzieży gotowej do kolejnych stanowisk w zespole

Wymagania:

  • doświadczenie w szyciu i obsłudze stębnówki i/lub overloka,
  • sprawność manualna,
  • dokładność,
  • cierpliwość i samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie wdrożenia
  • pracę na I zmianę od. godz. 6.00 do 14.00 w dni robocze
  • system premiowy
  • dostęp do najnowszego wyposażenia szwalni
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192